• Hakkımızda 

  2005 yılında elektronik ve aydınlatma sektörüne giriş yaptığımız firmamız kuruluşundan itibaren elektronik komponent üretimi ve satışı yapmaktadır. 

   SECOL’de LED üretim yöntemleri, teknik bilgi birikimimiz ve deneyimlerimizden faydalanarak uygulanan uzun süreli ve kapsamlı deneyler ile geliştirilmiştir. Bu süreçte elde edilen veriler sonucunda, 2009 yılında SECOL markasıyla ilk yerli LED üretimi gerçekleştirilmiştir.

   Şahıs firması olarak yola çıkan SECOL, 2010 yılının başlarında, limited şirkete dönüştürülmüştür. Bu süre zarfında çeşitli projelerde aktif olarak bulunmuş olan firmamız, teknolojik ve ticari anlamda kendini geliştirmiştir. Tamamlanan projeleri takiben, 2014 yılı itibariyle SECOL dış ticarete başlamıştır.

   Firmamız kurulduğu günden itibaren  AR-GE odaklı olarak çalışmış ve TÜBİTAK, KOSGEB, Uludağ Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, Nanyang Üniversitesi işbirlikleri ile çeşitli projelere imza atmıştır. Tamamlanan projelerden edinilen verilerin tamamı firmamız tarafından gerçekleştirilen her çalışmada kullanılmaktadır. • Teknolojik Altyapı

   

  Tel bağlama cihazı (wire bonder):10-100 mikron Au, Cu, Al ball bonding, wedge bonding, wedge-wedge-wedge sıralı kaynak ile 250°C sıcaklıkta tabla imkanı.

  Yonga sabitleme (chip bonding), yonga konumlama, iletken yada yalıtkan; sıcak-soğuk tabla uygulaması.

  Hassas dozajlama: 280Hz dozajlama 3nl min miktar, 0,5- 10000 mpas geniş bant aralığında viskozitede çalışma.

  Otomatik Dizgi Hattı: İç bünyemizde kullanılmak üzere tam otomatik elektronik komponent dizgi hattı.

  Plazma Yüzey Hazırlama: Çift gaz girişli plazma ile vakumlu ortamda yüzey hazırlama tesisi ile hassas Etüv fırını 300°C, 1 derece hassasiyet, geniş programlama kapasitesi ile uzun süreli test imkanı sunulmaktadır.

  Manuel dozajlama, lümen ve CIE koordinat ölçüm, RF yonga ölçüm ve programlama yapılmaktadır.

  Vakum sistemi, 7 mBar'dır. Ve otomatik konumlama robotu kullanılmaktadır.  • Kalite ve İşbirlikleri

  ISO 9001 Certified Vector Logo - Logowik.com

  NTU Nanyang Technological University Logo Vector (SVG, PDF, Ai, EPS, CDR) Free Download - Logowik.comKurumsal Kimlik ve Logo | Özyeğin Üniversitesi      BASDEC Bursa Aerospace and Defence Cluster - Bursa Ticaret ve Sanayi Odası - BTSO | LinkedInTR / Bilkent Universitesi – Bilkent Üniversitesi LogosuTübitak Logo Vector (SVG, PDF, Ai, EPS, CDR) Free Download - Logowik.comBursa Uludağ ÜniversitesiKOSGEB Logo Vector (.AI) Free Download

   


X