Hakkımızda

2005 senesinde elektronik- aydınlatma sektörüne giriş yaptığımız firmamız kuruluşundan itibaren elektronik komponent üretimi ve satışı yapmaktadır. 

 

SECOL’de LED üretim yöntemleri, teknik bilgi birikimimiz ve deneyimlerimizden faydalanarak uygulanan uzun süreli ve kapsamlı deneyler ile geliştirilmiştir. Bu süreçte elde edilen veriler sonucunda, 2009 yılında SECOL markasıyla ilk yerli LED üretimi gerçekleştirilmiştir.

 

Şahıs firması olarak yola çıkan SECOL, 2010 senesinin sonlarında, limited şirkete dönüştürülmüştür. Bu süre zarfında çeşitli projeler de aktif olarak bulunmuş olan firmamız, teknolojik ve ticari anlamda kendini geliştirmiştir. Tamamlanan projeleri takiben, 2014 senesi itibariyle SECOL dış ticarete başlamıştır.

 

Firmamız kurulduğu günden itibaren  AR-GE odaklı olarak çalışmış ve TÜBİTAK, KOSGEB, Uludağ Üniversitesi, Bilkent Üniversitesi, Nanyang Üniversitesi işbirlikleri ile çeşitli projelere imza atmıştır. Tamamlanan projelerden edinilen verilerin tamamı firmamız tarafından gerçekleştirilen her çalışmada kullanılmaktadır.

X