• LED Güneşi İçeri Getirir

  Doğal ışık, ekinlere büyümek ve gelişmek için ihtiyaç duydukları şeyi vermekte genellikle yetersiz kalır. SECOL profesyonel LED yetiştirme lambaları ile daha iyi iş sonuçları elde etmek için mahsul büyümesinin birçok yönünü kontrol edebilirsiniz. Bir serada, dikey çiftlikte veya başka bir kapalı tesiste sebze, meyve veya çiçek üretiyor olun, özel ürününüz için en iyi LED yetiştirme ışıklarını sunuyoruz. Denenmiş ve test edilmiş LED yetiştirme ışıklarımız, mahsulünüzün verimini, kalitesini ve tutarlılığını artırmanıza yardımcı olabilir. SECOL Bitki büyütme (Grow lighting) LED'leri ve ürünleri, özellikle tezgahlarda veya kademeli raflarda büyüyen kültivatörler için tasarlanmıştır. Grow light, ticari bitki yetiştirme tesisleri ve daha küçük yetiştirme operasyonları için ideal bir çözümdür.
  LED Güneşi İçeri Getirir
 • Doğru Renkler 

  Güneş ışığı, gökkuşağının tüm renkleri dahil olmak üzere tüm ışık spektrumunu içerir;  kırmızıdan sarıya, maviye ve mora. Açık havada güneş ışığında büyüyen bitkiler gibi, iç mekan bitkileri de en iyi, doğal güneş spektrumunu kopyalayan soğuk ve sıcak ışık dengesi üreten özel spektrumlu LED'ler altında büyür. Fidelerin yanı sıra ev bitkileri, mutfak bitkileri ve diğer bitkiler için mükemmeldirler. Tüm yetiştirme ışığı LED'lerimiz ve armatürlerimiz, ekinlerinizin ihtiyaç duyduğu tam spektrumlu veya özel spektrumludur.

 • Özellikler

  Yüksek güçlü LEDler

  Uzun çalışma ömrü

  Dim edilebilir ışık

  Enerji verimliliği

  120° ışık dağılımı

  Kullanıcı dostu

 • LED Grow Light Kullanım Avantajları

  Daha fazla ışık yayılımı ve Homojenlik; daha yüksek yayılmayla oluşturulan fotonlar, kanopiler üzerinde daha iyi homojenlik sağlar.

  Full spektrum aydınlatma; LED Grow Lights, bitki büyüme verimliliğini artırmada büyük fayda sağlayan tam spektrum üretebilir.

  Özelleştirilebilir spektrum; LED Grow Light spektrumu, yetiştirdiğiniz ürüne göre değiştirilebilir.

  Uzun hizmet ömrü; LED Grow Lights'ın ortalama ömrü 50.000 saat veya daha fazlayken, HID lambaların tahmini ömrü 10.000 ile 18.000 saat arasındadır.

  Düşük ısı kaybı; LED lambalar, HID lambalardan çok daha düşük sıcaklıklarda çalışır.

  Kanopiye daha yakın; LED, HID'den daha soğuk çalıştığından, kanopilere daha yakın konumlandırılarak daha az ışık kaybı sağlanır.

  Verimlilik; Elektriği faydalı fotonlara dönüştürmek için daha az enerji gücü gerekir.

  Daha az güç tüketimi; HID ile ilgili olarak neredeyse aynı sayıda foton üretmek için daha az güce ihtiyaç duyduklarından, elektrik faturası etkin bir şekilde düşecektir.

  Boyut; LED'ler, bazıları gerçekten küçük olmak üzere farklı boyutlarda olabildikleri için çeşitli aydınlatma uygulamalarına son derece uyarlanabilir.

  Daha az karbon ayak izi; daha fazla enerji tasarrufu, daha az elektrik tüketimi anlamına gelir.

  %100 geri dönüştürülebilir; LED yetiştirme lambaları cıva gibi toksik maddeler içermez.

  LED Grow Light Kullanım Avantajları
Başlık
X